בלוג

השכרת לימוזינה חדשה - MKT 2014

השכרת לימוזינות לחתונה בזול

  • 02/10/2020

יומכם הגדול הגיע? אתם בוודאי מתרגשים… שבת חתן כבר הייתה וזה היה רק הסיפתח. עברתם תקופה לא פשוטה, הלחצים והעומס היו רבים, הלחץ עליכם היה כבד מנשוא, היה עליכם לזכור הרבה פרטים, להסתדר עם מגבלת תקציב, לא לשכוח אף מוזמן, ללכת לטעימות, ללכת למדידות, ללכת לימי ניסיון של איפור ותסרוקת, מי היה מאמין שיגיע היום וכל זה יהיה מאחוריכם… ועכשיו מה שנותר לכם לעשות הוא להשכיר לימוזינות לחתונה עבור יומכם הגדול.

השכרת לימוזינות לחתונה תאפשר לכם להגיע לחתונה שלכם בצורה קלאסית ואלגנטית, תקבלו רכב נקי ומצוחצח, מקושט לפי הטעם האישי שלכם, בליווי נהג צמוד ויעשה אתכם את כל הסידורים מהבוקר: איסוף הזר של הכלה, ימתין עד שתתלבשו שניכם לאירוע, איסוף הכלה מסלון הכלות וכל זה יתועד בתמונות שמצטלמות נהדר. ביחד תסעו לצילומי החתונה שלכם במקומות ייחודיים ומגוונים וקליפ החתונה שלכם יהיה בזכות זה מגוון ומרשים.

לימוזינות לחתונה יפנקו אתכם במגוון קינוחים ומשקאות קלים, וכן באלכוהול לבחירתכם האישית, כדי שתגיעו לחתונה שלכם נינוחים ושלווים, ותיכנסו בכניסה מרשימה ודרמטית שתעשה רושם על כל האורחים שלכם, שרובם בוודאי ראו רכב כזה רק בסרטים.

אתם יכולים לבחור את הרכב לפי הטעם והדמיון שלכם, כך שלא יפספסו אתכם ותמונות החתונה שלכם יהיו כמו נסיך ונסיכה מארץ האגדות.

חברת רויאלטי מציגה לכם את הדור הבא בלימוזינות – MKT 2014– לימוזינה מעוצבת ומיועדת לשישה נוסעים. תוכלו להתפנק במגוון קינוחים ובמשקאות קלים, וכן באלכוהול. צרו קשר באתר החברה כבר עתר לאינפורמציה נוספת.

לפרטים נוספים ושריון תאריכים לרכבים במרכז ההזמנות הארצי חייגו: 052-4401505 נועם

Back to top
Open chat
1
ווצאפ עם שירות לקוחות - הכנסו ונשמח לעזור
להזמנות: 072-394-6386